22.07.2014 20:03

FAZOLE - Rodinné centrum s prvky Montessori Milé děti, milí rodiče, prarodiče, přátelé... Jsme tu pro Vás! Přijďte si pro inspiraci v každém věku Vašeho předškolního dítěte: Od početí do 1 roku: individuální konzultace (přirozený porod, Montessori příst

FAZOLE - Rodinné centrum s prvky Montessori

Milé děti, milí rodiče, prarodiče, přátelé... Jsme tu pro Vás! Přijďte si pro inspiraci v každém věku Vašeho předškolního dítěte:

 

Od početí do 1 roku:

individuální konzultace (přirozený porod, Montessori přístup k dětem již od narození)

Věřili byste,

že dvouměsíční miminko

 

se dokáže soustředit

na Montessori hračku

třeba tři čtvrtě hodiny?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od 1 do 3 let:

Jsme dobře připravení na batolecí potřebu zkoumání. Nebojte se, že Vaše děťátko u nás něco rozbije či vylije - Montessori prostředí je šité na míru malým průzkumníkům!

„Smysloví průzkumníci“ (pátek) - pracovny s pomůckami pro nejmenší, pod vedením kvalifikované lektorky

kroužek zpívání (úterý) a tvoření (středa)

 

Od 3 do 7 let

pracovny s Montessori pomůckami, kroužky (výtvarný s keramikou, zpívání), seminář pro rodiče: „Dobrá škola pro moje dítě“ (14.9.2014 v 1000)

 

Naší vizí je budování komunity rodin, dětí i dospělých, s podobným přístupem k životu - s důrazem na zdravý životní styl, přírodu, svobodu, respekt k sobě i k ostatním. S většinou těchto hodnot souzní pedagogika Montessori, proto se snažíme postupně vybudovat prostředí s využitím Montessori principů.

 

Podporujeme rodiče v uvědomělém rodičovství. Podporujeme děti, aby byly samy sebou. Respektujeme sebe, jeden druhého, přírodu.

—————

Zpět


Kontakt

Rodinné centrum FAZOLE, z.s.

Sedláčkova 472 / vila 06, Písek, IČ: 671 79 819

Otevírací doba Rodinného centra- pracovny:
PO-STŘ
9:30-12:00

Miniškolky:
PO-PÁ 7:30- 16:30


+420 775 177 640